
Ультратонкий презерватив Secura – Extra Feel 1 шт. Німеччина
19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 416517-1
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонкий презерватив Secura – Extra Feel 1 шт. Німеччина

Презервативи Secura Extra Feel — це ультратонкі презервативи класичної форми, призначені для максимального задоволення й забезпечення високої чутливості під час сексу.
Попри те, що вони на 25% тонші від звичайних презервативів, вони, як і раніше, забезпечують високий рівень захисту.
Виготовлені з натурального латексу.
В пакованні міститься 100 попередньо змащених презервативів, номінальною шириною 53 мм.
У разі правильного використання захищають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: Латекс
Довжина: 180 мм.
Ширина 53 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив
Характеристики
| Назва | Ультратонкі презервативи Secura — Extra Feel, No1 |
|---|---|
| Артикул | 416517-1 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,3 см |
| Товщина | 0,055 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Secura kondome |
| Країна виробник | Германия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.055 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи ультратонкі Secura — Extra Feel | 100 шт./паковання Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴




