Охолоджуючі

Презерватив з охолоджуючим лубрикантом EXS Cooling 1 шт.
37 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: EXS Cooling
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презерватив з охолоджуючим лубрикантом EXS Cooling 1 шт.
EXS COOLING покриті спеціальним охолоджуючим лубрикантом, який підвищує задоволення обох партнерів. Вони мають анатомічну форму яка дозволяє комфортно надіти презерватив. Презервативи для тих, хто хоче відкрити нові відчуття під час статевого акту. Всі продукти EXS не тестуються на тваринах та підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 194 мм.
Ширина: 54 мм.
Товщина: 0.065 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив. Усі ціни на сайті актуальні.
Конфіденційність гарантована.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Пол | Мужской |
| Длина | 194 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Толщина | 0.065 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презерватив із охолоджуючою змазкою EXS | Cooling 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 37 ₴





