Охолоджуючі

Презерватив з охолоджуючим лубрикантом EXS Cooling 1 шт.
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXS Cooling
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив з охолоджуючим лубрикантом EXS Cooling 1 шт.
EXS COOLING покриті спеціальним охолоджуючим лубрикантом, який підвищує задоволення обох партнерів. Вони мають анатомічну форму яка дозволяє комфортно надіти презерватив. Презервативи для тих, хто хоче відкрити нові відчуття під час статевого акту. Всі продукти EXS не тестуються на тваринах та підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 194 мм.
Ширина: 54 мм.
Товщина: 0.065 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив. Усі ціни на сайті актуальні.
Конфіденційність гарантована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 194 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.065 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив із охолоджуючою змазкою EXS | Cooling 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴





