Топ

Презерватив EXS Bubblegum Flavored (вкус жвачки) 1 шт.
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXS102610
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презерватив EXS Bubblegum Flavored (вкус жвачки) 1 шт.
Презервативи EXS Bubblegum Flavored мають смак і запах жувальної гумки, що на нашу думку очікується від презервативів, які використовуються для орального сексу, але не тільки, оскільки вони також добре підходять для вагінального та анального сексу.
Британський інститут стандартів (BSI) перевірив їх на відповідність європейським стандартам.
Всі продукти EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 193 мм.
Ширина: 56 мм.
Товщина: 0.069 мм.
Цена указана за 1 презерватив.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Фруктовий |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.069 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив EXS Bubblegum | Flavored (смак жуйки) 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴



