
Безлатексні Презервативи SKYN Extra Wet Lubricated (більше мастила) 3 шт./пач., Таїланд
200 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 27-087257
Безлатексні Презервативи SKYN Extra Wet Lubricated (більше мастила) 3 шт./пач., Таїланд

Презервативи SKYN Extra Lubricated — натуральні та невичерпні відчуття для ваших пристрасних любовних ігор. Ці презервативи додатково змащуються спеціальним лубрикантом UltraSilkyTM, який створює довговічне та приємне відчуття ковзання. Крім того, презервативи є одними з найчутливіших і найтонших у світі з товщиною стінки всього 0,035 мм, так що вони не створюють дискомфорту під час статевого акту, не зменшують стимуляцію, і обидва партнери можуть відчувати один одного, як ніби презерватива взагалі немає. Ці презервативи чудово підходять для чутливих або тих, хто страждає на алергію людей, тому що вони зроблені не з латексу, а з поліізопренового матеріалу нового покоління, який є сильнішим і м'якшим, ніж латекс і не має неприємного запаху. Якість Skуn Extra Lubricated презервативів дасть змогу розслабитися й насолоджуватися кожним моментом пристрасної ночі.
Характеристики:
Презервативи SKYN Extra Lubricated безлатексні з рясним мастилом No3
| Особливість | безлатексні |
| Клас | преміум |
| Бренд | Skyn |
| Текстура | гладка |
| Товщина | звичайні |
| Смазка | обільна |
| Форма | класична |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Запах | без запаху |
| Виробник | Suretex limited |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 3 |
| Шт в пакованні | 3 |
| Розмір, мм | (180 мм, 53 мм, 0.065 мм) |
| Довжина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 53 |
| Товщина, мм | 0.065 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Таїланд |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyn |
| Країна виробник | Таїланд |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Поліізопрен |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.065 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Безлатексні Презервативи SKYN Extra | Wet Lubricated (жобільне мастило) 3 шт./пач., Таїланд |
- Ціна: 200 ₴/упаковка


