
Презерватив EXS Flavoured Chocolate (Шоколад) 1 шт.
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXS Chocolate
Презерватив EXS Гарячий шоколад Flavoured Chocolate
Презервативи EXS Chocolate мають солодкий шоколадний смак і запах, який більшість людей хочуть від презервативів, які можна використовувати для
орального сексу.
Презервативи EXS Flavored можуть використовуватися для орального, вагінального або анального сексу.
Презервативи зі смаком EXS ретельно протестовані на відповідність європейським стандартам і британським інститутом стандартів (BSI).
Ніколи ще презерватив не був таким смачним! Вибирайте якість і досвід, завдяки яким ви відкриєте себе новим
враженням і відчуєте задоволення, зберігаючи водночас комфорт і безпеку.
Вибирайте найвищу якість за чудовою ціною!
Характеристика:
- Ширина: 56 мм (розширена головка 65 мм)
- Довжина: 192 мм Товщина: 0,073 мм
О презервативах EXS:
- Виготовлені із шовковистого латексу високої якості.
- вони не мають специфічного запаху латексу,
— їх легко одягати й вони дуже зручні в носінні.
Презервативи EXS призначені для контрацептивних цілей і захисту від ДБЖ.
Виробник: EXS
Матеріал: Латекс
Країна походження: Великобританія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Шоколад |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.073 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив EXS Flavoured Chocolate | (Шоколад) 1 шт. |
- Ціна: 31 ₴

