
Презерватив EXS Condoms Nano Thin Ultra ультратонкий 1 шт.
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXS Nano
Презерватив EXS Condoms Nano Thin Ultra ультратонкий 1 шт.
EXS Nano Thin — одні з найтонших латексних презервативів у світі. Вони максимізують близькість, забезпечуючи водночас високий рівень безпеки та захисту. Вони були протестовані Британським інститутом стандартів (BSI) відповідно до європейських стандартів. Ваші відчуття будуть інтенсивними та природними, як ніколи раніше! Всі продукти EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Розмір презерватива:
Довжина: 192 мм.
Ширина: 53 мм.
Товщина: 0.045 мм.
Цена указана за 1 презерватив.
Презерватив виготовлений із натурального латексу, тому він приємний на шкірі та приємний на дотик. Шар мастилок на основі силікону забезпечує чудову гладкість, зменшуючи тертя й запобігаючи подразненню навіть у разі якщо немає достатнього природного мастила. Презервативи EXS Nano Thin підходять для вагінального, анального та орального сексу. За потреби можна додати додаткове мастило.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 192 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.045 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 53 мм |
| Ультратонкі презервативи EXS Condoms | Nano Thin Ultra 1 шт. |
- Ціна: 36 ₴





