ребристі

Презерватив точково-ребристий EXS Ribbed & Dotted 1 шт.
36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EXS Ribbed
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив точково-ребристий EXS Ribbed & Dotted 1 шт.
Презервативи EXS Ribbed, Dotted & Flared – точково-ребристі презервативи анатомічної форми. Презервативи EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Довжина: 190 мм.
Ширина: 56 мм.
Товщина: 0.072 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив. Усі ціни на сайті актуальні.
Конфіденційність гарантована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Ребристі, Пупирчасті |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.072 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив EXS Ribbed & Dotted | з ребрами та точками 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴



