Топ

Презерватив EXS Strawberry Sundae Flavored (полуничне морозиво) 1 шт.
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04927/400exsmixflav
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презерватив EXS Strawberry Sundae Flavored (полуничне морозиво) 1 шт.
Презервативи EXS Strawberry Sundae Flavored зі смаком і запахом полуничного морозива.
Британський інститут стандартів (BSI) перевірив їх на відповідність європейським стандартам.
Всі продукти EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 193 мм.
Ширина: 56 мм.
Товщина: 0.069 мм.
Цена указана за 1 презерватив.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Полуниця |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.069 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив EXS Strawberry | Sundae Flavored (полуничне морозиво) 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴
