
Презервативи різнокольорові в великій пачці Vibratissimo Color 100 шт
1 583 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8115060410
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презервативи різнокольорові в великій пачці Vibratissimo Color 100 шт
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in Fusce hendrerit vehicula justo, sed tincidunt nisl molestie vitae. Donec finibus sapien gravida consectetur porta. Pellentesque sit amet ante vitae augue facilisis tincidunt venenatis et purus. Proin tempus.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Різні кольори |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Класичні |
| Призначення | Універсальний |
| Розмір | M (51-54 мм) |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 583 ₴






