Різнокольорові 100 ш
-1%

Різнокольорові тонкі і міцні презервативи Vibratissimo Color, 100 шт. Німеччина
1 338 ₴
1 324,62 ₴
- В наявності
- Код: 8115060410
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різнокольорові, тонкі і міцні презервативи, ідеально передають справжні відчуття.
Зроблені з натурального латексного матеріалу високої якості.
Презервативи з гладкою поверхнею, мають резервуар і силіконову змазку.
В упаковці 100 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.02 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324,62 ₴



