
Презервативи в рясному мастилі Secura — Extra Wet 100 шт Німеччина
1 792 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 416606-100
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презервативи в рясному мастилі Secura — Extra Wet 100 шт Німеччина
Класичні презервативи Secura Extra Wet у рясному мастилі, виготовлені з натурального латексу, прозорі, високої еластичності та міцності, гарантують максимальну безпеку під час використання.
З резервуаром.
Підходить для веганів.
Без запаху та смаку.
Матеріал: Латекс
Довжина: 180 мм.
Ширина: 53 мм.
В пакованні міститься 100 попередньо змащених презервативів, номінальною шириною 52 мм.
У разі правильного використання захищають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Ціна вказана за паковання зі 100 презервативів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи в рясному мастилі | Secura — Extra Wet 100 шт Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792 ₴/упаковка


