Збільшеного розміру!
-2%

Тонкі і міцні презервативи збільшеного розміру Amor XXL, 3 шт/уп Німеччина
71 ₴/упаковка
69,58 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8115050150
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкі і міцні презервативи збільшеного розміру Amor XXL, 3 шт/уп Німеччина
Тонкі і міцні презервативи збільшеного розміру.
Зроблені з натурального латексного матеріалу високої якості.
Презервативи з гладкою поверхнею, мають резервуар і силіконову змазку.
В пакованні 3 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.02 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,58 ₴/упаковка
