Люмінесцентні 50 шт
-2%

Люмінесцентні міцні презервативи з високоякісного натурального латексу Amor Neon, 50 шт. Німеччина
1 595 ₴/упаковка
1 563,10 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 8115060027
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люмінесцентні міцні презервативи з високоякісного натурального латексу Amor Neon, 50 шт. Німеччина
Люмінесцентні міцні презервативи з високоякісного натурального латексу, жовтого кольору.
Мають гладку поверхню, резервуар і силіконову змазку.
Можна використовувати для анального сексу.
В упаковці 50 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Так |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.06 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563,10 ₴/упаковка




