Зменшеного розміру!
-2%

Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом (зменшеного розміру) Amor Young, 50 шт. Німеччина
1 029 ₴/упаковка
1 008,42 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 8115060048
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом (зменшеного розміру) Amor Young, 50 шт. Німеччина

Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом.
Зроблені з натурального високоякісного латексу.
Мають гладку поверхню, резервуар і силіконову змазку.
В упаковці 50 шт.
Діаметр - 4,9см, довжина - 18,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.02 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008,42 ₴/упаковка




