Зменшеного розміру!

Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом (зменшеного розміру) Amor Young, 50 шт. Німеччина
1 029 ₴/упаковка
- В наличии
- Код: 8115060048
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом (зменшеного розміру) Amor Young, 50 шт. Німеччина

Презервативи для чоловіків з невеликим пенісом.
Зроблені з натурального високоякісного латексу.
Мають гладку поверхню, резервуар і силіконову змазку.
В упаковці 50 шт.
Діаметр - 4,9см, довжина - 18,5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amor |
| Страна производитель | Германия |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 185 мм |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.02 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 49 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 029 ₴/упаковка




