
Презервативи для анального сексу щільніші Secura — Extra Safe 100/пач.
1 648 ₴
- В наявності
- Код: 416630-100
Презервативи для анального сексу щільніші Secura — Extra Safe 100/пач.
Презервативи Secura Extra Safe являють собою презервативи з натурального латексу, з додатковим мастилом і збільшеною товщиною, що забезпечують максимальну безпеку під час статевого акту, особливо анального.
Збільшена товщина стінок зменшує тертя головки й у такий спосіб збільшує витривалість під час статевого акту. Крім того, вони гарантують підвищену безпеку під час анального сексу.
Ці презервативи мають класичну форму, надзвичайно міцні та зручні, а номінальна ширина становить 53 мм.
В пакованні міститься 144 попередньо змащених презервативи, номінальної завширшки 53 мм. У разі правильного використання вони оберігають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: Латекс
Довжина: 180 мм.
Ширина 53 мм.
Ціна вказана за паковання из 100 презервативов.
Характеристики
| Назва | Презервативи підвищеної надійності для анального сексу Secura — Extra Safe, No100 |
|---|---|
| Артикул | 416630-100 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,3 см |
| Товщина | 0,1 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Secura kondome |
| Країна виробник | Германия |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.1 мм |
| Презервативи для анального сексу | щільніші Secura — Extra Safe 100/пач. |
- Ціна: 1 648 ₴




