Новинка

Презервативи гладкі звичайні Secura — Original, No100 Німеччина
1 441 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 416479-100
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи гладкі звичайні Secura — Original, No100 Німеччина
Класичні презервативи Secura Original виготовлені з натурального латексу, прозорі, високої еластичності та міцності, гарантують максимальну безпеку під час використання.
Без запаху та смаку.
В пакованні міститься 100 попередньо змащених презервативів, номінальною шириною 52 мм.
У разі правильного використання захищають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Ціна вказана за паковання из 100 презервативов.
Характеристики
| Назва | Гладкі презервативи Secura — Original, No100 |
|---|---|
| Артикул | 416479-100 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,4 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Secura kondome |
| Країна виробник | Германия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.07 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи гладкі звичайні | Secura — Original, No100 Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴/упаковка



