Для анального сексу

Презервативи високої міцності з потовщеними стінками EXS Extra Thick, 12 шт/уп, Великобританія
411 ₴
- В наличии
- Код: 81240000295
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презервативи високої міцності з потовщеними стінками EXS Extra Thick, 12 шт/уп, Великобританія
Презервативи класичної циліндричної форми високої міцності з потовщеними стінками.
Призначені для найпалкіших ночей та найсміливіших експериментів.
Виготовлені з каучукового латексу, гарно тримаються, не зісковзують. Оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
Підходять як для вагінального, так і для анального сексу.
В упаковці 12 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 191 мм |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.06 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: 411 ₴


