Безлатексні !!!!

Безлатексний презерватив з ультратонкої синтетичної гуми EXS Pull Non-Latex, 3 шт. Великобританія
390 ₴
- В наличии
- Код: 81240425114
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безлатексний презерватив з ультратонкої синтетичної гуми EXS Pull Non-Latex, 3 шт. Великобританія
Безлатексний презерватив з ультратонкої синтетичної гуми з унікальною технологією Pull on.
Оснащений двома спеціальними полосками, завдяки яким легко розкачується по статевому члену та забезпечує максимальний комфорт під час статевого акту.
Оснащений накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
Ідеально підходить для чутливої шкіри.
В упаковці 3 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 190 мм |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Материал | Полиизопрен |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.02 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴


