
Презервативи преміумкласу OLO Feeling Ultrathin Товщина 0,01 мм
258 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-82152

OLO Feeling Ultrathin — це нове покоління ультратонких презервативів преміум'якості. Товщина всього — 0.018 мм.
У цих презервативах силіконове мастило замінює 100% гіалуронова кислота, яка не висихає й підтримує тривале мастило. Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри, що підтримує нормальний водний баланс.
— Ультратонкі гладкі презервативи з натурального латексу найвищої якості.
— Висока теплопровідність. Презерватив швидко передає тепло шкірі партнера для натуральніших відчуттів.
— гіпоалергенний матеріал.
— Поверхня презерватива м'якша та гладкіша.
— Презервативи упаковані в блістер, що легко відкривається. Він оберігає продукт і запобігає пошкодженню під час відкривання.
Розміри презерватива:
ширина — 52 мм,
довжина — 180 мм,
товщина — 0.018 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.018 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи преміумкласу | OLO Feeling Ultrathin Товщина 0,01 мм |
- Ціна: 258 ₴


