
Презервативы с пролонгатором Exs Delay 5 шт/уп
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXS102120/5штук

Презервативи з лідокаїном EXS Delay, латексні (ціна за 5 шт.)
Продовжуйте насолоду та контролюйте свою пристрасть із презервативами EXS Endurance Delay! Ці презервативи анатомічної форми розроблені для продовження інтимної близькості та максимального задоволення для вас і вашого партнера.
Особливість EXS Delay — вміст 1% лідокаїну всередині, який допомагає затримати еякуляцію. Для досягнення ефекту рівномірно втирайте анестетик у головку статевого члена перед використанням.
Кожен презерватив виготовлений із натурального латексу, має стандартну товщину стінки 0,07 мм та оптимальні розміри: довжину 190 мм і діаметр 53 мм. Вони забезпечені заводським мастилом для комфортного ковзання та мають прозорий колір.
Характеристики:
- Активний інгредієнт: лідокаїн (1%).
- Подовження сексуального акту.
- Заводське мастило.
- Анатомічна форма з контейнером для сперми.
- Товщина стінки: 0,07 мм.
- Довжина: 190 мм.
- Діаметр: 53 мм.
- Матеріал: натуральний латекс (може викликати алергію у чутливих людей).
- 100% електричне тестування для надійності.
З EXS Delay ви можете насолоджуватися інтимними моментами без поспіху та дискомфорту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.07 мм |
- Ціна: 153 ₴



