
Вібропуля для стимуляції клітора срібло Chisa Hi-Basic 5,5 *1,3 см
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: CH13410
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Вібропуля для стимуляції клітора срібло Chisa Hi-Basic 5,5 *1,3 см
Мабуть, перш за все на полиці з іграшками сміливо можна віддати вібропулі.
Ця крихітка максимально проста, але водночас дуже потужна. Маючи лише один режим вібрації, але зосереджує всю силу мотора на кліторі, тому приготуйтеся до яскравого оргазму.
Припаде до смаку як початківцям прихильникам сексіграшок, так і прогресивним.
А, завдяки невеликому розміру, з легкістю розміститься в косметичці або поїде з вами в подорож. Куля не боїться води, тож сміливо беріть її із собою в душ.
Характеристики
| РРЦ (грн) | 225 |
|---|---|
| Діаметр | 1,1 см |
| Країна походження | Китай |
| Довжина: | 5,5 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Бренд | Chisa |
| Колір | Срібло |
| Штрихкод | 759746134202 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібропуля | для стимуляції клітора срібло Chisa Hi-Basic 5,5 *1,3 см |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Пластик |
| Режим роботи | Вібрація |
| Колір | Сріблястий |
| Водостійкість | Да |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 55.0 |
| Діаметр | 11.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


