Фіолетова вібропуля для клітора Chisa Hi-Basic
Невелика вібропуля стане для вас прекрасною супутницею у світ яскравих оргазмів.
Мінівібратор обладнаний потужним моторчиком, в арсеналі якого закладено 7 різних режимів вібрації. Знайдіть свій улюблений режим або отримуйте задоволення від кожного!
Візьміть її із собою на побачення, роботу або в подорож, іграшка легко поміститься навіть у найменшу сумочку.
Вібрація перемикається за допомогою чорної кнопочки на основі іграшки.
Штрих код: 759746001917
Характеристики
| РРЦ (грн) | 365 |
|---|---|
| Діаметр | 1,3 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 3 Батарейки типу LR44 |
| Довжина: | 5,5 см |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Бренд | Chisa |
| Колір | Фіолетовий |
| Штрихкод | 759746001917 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 55 см |
| Діаметр | 13 см |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіолетова вібропуля для клітора | Chisa Hi-Basic |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Стать | Жіночий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 7 |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Функція вібрації | Да |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴



