Гибридный гель

Гібридний гель-лубрикант Just Glide Performance, 20 ml
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625930
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний гель-лубрикант Just Glide Performance, 20 ml

Just Glide Performance ідеально підходить для тривалого сексу, зокрема з секс-іграшками!
Медичне мастило на водній основі містить частину силікону, що означає, що воно має напрочуд слизьку текстуру та забезпечує дивовижну довготривалу змазку.
Робить шкіру напрочуд м'якою і гладкою.
Веганський, без запаху та смаку. Нежирний, легко змивається.
Безпечний для використання з латексними презервативами.
Також можна використовувати з секс-іграшками.
Характеристики
| Назва | Гібридний гель-лубрикант Just Glide Performance, 20 ml |
|---|---|
| Стать | Для двох |
| Основа | Водяна основа |
| Об'єм | 20 ml |
| Аромат | Без аромата |
| Призначення | Для вагінального сексу |
| Бренд | JUST GLIDE |
| Країна виробник | Германия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Glide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості, Збудливий, Зволоження |
| Призначення | Для вагінального сексу |
| Об`єм | 20 мл |
| Основа | Водно-силіконова |
| Гель-лубрикант | Гібридний Just Glide Performance, 20 ml |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴

