
Презервативи Pasante Regular | Надійний захист та комфорт | 1 шт
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500653-1
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи зручної форми Pasante - Regular, 1 шт.
Презервативи Pasante Regular — це прозорі презервативи з латексу зі змащенням, зручної форми та резервуаром.
Презервативи Regular забезпечують максимальний комфорт під час використання, гарантують безпеку та по-справжньому приємний сексуальний досвід.
У разі правильного використання вони оберігають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: Латекс
Довжина: 190 мм.
Ширина 54 мм.
Свойства:
Не містить бензокаїну.
Без запаху.
Не містить лідокаїну.
Ціна вказана за паковання зі 1 презервативов.
Характеристики
| Назва | Щільнообтислі презервативи Pasante — Regular, No1 |
|---|---|
| Артикул | 500653-1 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 19 см |
| Ширина | 5,4 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Pasante |
| Країна виробник | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 144 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.07 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи зручної форми | Pasante — Regular,1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴




