Новинка

Ультратонкі презервативи (0,01 мм з додатковим мастилом) Black 10 шт Китай
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810340
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонкі презервативи (0,01 мм з додатковим мастилом) Black 10 шт Китай

Ультратонкі презервативи з гіалуроновою кислотою, які подарують неземне задоволення!
Найголовніша перевага цих презервативів — це їх товщина 0,01 мм, яку партнери оцінять гідно. Ці презервативи не тільки дуже тонкі, але й міцні. Довжина: 160 мм. Ці презервативи були випробувані електронно, щоб гарантувати надійний захист від незапланованої вагітності, а також ефективне запобігання інфікуванню та іншим захворюванням, що передаються статевим шляхом.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Змазка | Рясна |
| Товщина | 0.01 мм |
| Колір | Чорний |
| Набір презервативів ультратонкі | (0,01 мм із додатковим мастилом), Black, 10 шт., Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


