
Презервативи супер тонкі з гіалуроновим мастилом OLO 10 шт.
335 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: G191104
Презервативи супер тонкі з гіалуроновим мастилом OLO 10 шт.
OLO — це нове покоління надтонких презервативів.

У цих презервативах силіконове мастило замінює 100% гіалуронова кислота, яка не висихає й підтримує тривале мастило, також сприяє виробленню власного мастила.
Висока теплопровідність. Презерватив швидко передає тепло шкірі партнера для натуральніших відчуттів.
Гіпоалергенний матеріал.
Поверхня презерватива м'якша та гладкіша.
Презервативи упаковані в блістер, що легко відкривається. Він оберігає продукт і перешкоджає пошкодженню під час відкриття. Паковання чисте, стерильне, містить достатню кількість лубриканту. Відкривши паковання, ви завжди знаєте, якою стороною лежить презерватив.
Розмір (довжина, ширина, товщина): 175 мм, 52 мм, 0.04 мм.
Характеристики
ШтрихКод — 6970960521294
Бренд — OLO
Загальна довжина (мм) — 175
Колір — Тілесний
Матеріал — Латекс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.04 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Презервативи з гіалуроновим мастилом | OLO 10 шт. |
- Ціна: 335 ₴/упаковка

