Мікс, 4 смаки 48шт

Мікс ароматизованих презервативів EXS Mix Flavoured, 48 шт, Великобритания (4 смаки)
1 132 ₴/упаковка
- В наличии
- Код: 81240008161
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мікс ароматизованих презервативів EXS Mix Flavoured, 48 шт, Великобритания (4 смаки)
Мікс ароматизованих презервативів в індивідуальній упаковці із приємними ароматами коли, жувальної гумки, полуниці та шоколаду, що робить їх ідеальними для орального сексу.
Мають класичну циліндричну форму, оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
В упаковці 48 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вкус | Разные вкусы |
| Длина | 200 мм |
| Количество в упаковке | 48 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.03 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 54 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 132 ₴/упаковка


