Кінг сайз, 48 шт
-1%

Збільшені презервативи EXS Magnum extra large, 48 шт, Великобритания
1 132 ₴/упаковка
1 120,68 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 81240008109
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збільшені презервативи EXS Magnum extra large, 48 шт., Великобританія

Презервативи EXS Magnum Extra Large призначені для того, щоб забезпечити чоловікові з великим членом максимальний комфорт у сексі, залишаючись у безпеці.
EXS Magnum саме для вас!
Він має ширину цілі 60 мм, прямі стінки та резервуар для більшого комфорту.
Презервативи EXS Magnum виготовлені з тонкого, але міцного шовковистого латексу.
Хрустково прозорий дизайн EXS Magnum Condoms дає їм мати реалістичніший вигляд, щоб ви та ваш партнер могли зосередитися на задоволенні, тоді як високоякісний натуральний латекс дасть реалістичні відчуття й не стискатиме член.
Довжина 213 mm.
Ширина 60 mm.
Характеристики
| Назва | Презервативи великого розміру EXS- Magnum extra large |
|---|---|
| Артикул | EXSMAG-100 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 21,3 см |
| Ширина | 6 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 213 мм |
| Кількість в упаковці | 48 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.07 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120,68 ₴/упаковка


