Різнокольорові 50 шт

Різнокольорові тонкі і міцні презервативи Vibratissimo Color, 50 шт. Німеччина
1 029 ₴
- В наличии
- Код: 8115060376
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Різнокольорові, тонкі і міцні презервативи, ідеально передають справжні відчуття.
Зроблені з натурального латексного матеріалу високої якості.
Презервативи з гладкою поверхнею, мають резервуар і силіконову змазку.
В упаковці 50 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 180 мм |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.02 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 54 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 029 ₴




