
Презервативи особливо тонкі (0,05) CONTEX Lights, 3 шт.
134 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: CONTEX Lights
Презервативи особливо тонкі (0,05) CONTEX Lights, 3 шт.

Презервативи латексні із силіконовим мастилом CONTEX Lights (особливо тонкі), 3 шт.
Як домогтися природності відчуттів без шкоди для захисту? Відповідь на це запитання Ви обов'язково знайдете в пакованні з CONTEX Lights. Сучасні технології дають змогу досягти істотного зменшення товщини стін презерватива і, як наслідок, максимального комфорту, за постійної якості.
Презервативи CONTEX Lights такі легкі та тонкі, що ви не помітите їхньої присутності.
- Ширина 52 ± 2 мм (мм).
- Довжина: 180 ± 10 мм (мм).
Виготовлені з натурального каучукового латексу. Презервативи мають резервуар для еякуляту.
Застереження
Презервативи Contex® у разі правильного використання є надійним засобом запобігання небажаній вагітності та захворюванням, що передаються статевим шляхом (ЗП), зокрема ВІЛ-інфекції. Жоден із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності та ЗПП.
Продукт містить натуральний латекс, протеїни якого можуть викликати алергічні реакції, включно з анафілактичний шок.
Повторно використовувати ЗАБОРОНЕНО. Повторне застосування може призвести до інфікування!
Умови зберігання
Температурне обмеження 0 °C — 25 °C. Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Термін придатності 5 років
Презервативи Contex 3 шт Lights (Ultra Thin)— особливо тонкі презервативи з накопичувачем виготовлені з антиалергенного латексу.
Презервативи випускаються з використанням спеціальних технологій, що дає змогу домогтися незвичайної тонкості стінок без шкоди для безпеки сексу.
Застосовується особливе нейтральне мастило, виготовлене на основі силіконової олії, яка використовується в переважній більшості моделей сучасних презервативів

Особливість: супертонкі
Текстура: гладка
Форма: звичайна
Розмір (довжина, ширина, товщина): 180 мм, 52 мм, 0,05 мм
Термін придатності: більш ніж рік
Штук у пачці: 3 шт.
Штука в упаковці: 3 шт.
Характеристики Презервативи латексні із силіконовим мастилом CONTEX Lights (особливо тонкі), 3 шт.
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | ультратонкі |
| Клас | високий |
| Бренд | Contex |
| Текстура | гладка |
| Товщина | ультратонкі |
| Смазка | нейтральна |
| Форма | класична |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Reckitt Benkiser Healthcare(UK) ltd |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 3 |
| Шт в упаковці | 3 |
| Розмір, мм | (180 мм, 52 мм, 0.05 мм) |
| Довжина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 52 |
| Товщина, мм | 0.05 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Великобританія |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reckitt Benckiser Healthcare International |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Пол | Мужской |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Толщина | 0.05 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презервативи особливо тонкі (0,05) | із силіконовою змазкою CONTEX Lights, 3 шт. |
- Цена: 134 ₴



