
Презервативи пролонгуючі CONTEX Long Love (з анестетиком), 3 шт.
134 ₴/упаковка
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: CONTEX Long Love 3
Презервативи пролонгуючі CONTEX Long Love (з анестетиком), 3 шт.

Опис Презервативи латексні із силіконовим мастилом CONTEX Long Love (з анестетиком), 3 шт.
Щоб задоволення тривало довго, повідомлені застосовують презервативи Contex Long Love, які не підведуть вас у найвідповідальніший момент. Contex Long Love — це суперміцна гладка структура та спеціальне мастило-анестетик, що знижує чутливість і продовжує чуттєву насолоду.
- Ширина 52 ± 2 мм (мм).
- Довжина 180±10 мм (мм).
Виготовлені з натурального каучукового латексу.
Силіконове мастило містить бензокаїн 5%, що сприяє продовженню статевого акту. Презервативи мають резервуар для еякуляту.
Застереження
Презервативи Contex® у разі правильного використання є надійним засобом запобігання небажаній вагітності та захворюванням, що передаються статевим шляхом (ЗП), зокрема ВІЛ-інфекції. Жоден із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності та ЗПП.
Продукт містить натуральний латекс, протеїни якого можуть викликати алергічні реакції, включно з анафілактичний шок.
Повторно використовувати ЗАБОРОНЕНО. Повторне застосування може призвести до інфікування!
Умови зберігання
Температурне обмеження 0 °C — 25 °C. Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Термін придатності 5 років
Презервативи Contex 3 шт Long Love доставлять Вам абсолютно нові, незабутні відчуття, адже вони мають свій особливий смак!
Це просто прекрасно, коли секс насичений особливим смаком. Інтимні відносини стануть насиченішими та більш романтичними! Крім того, мастило на презервативах містить бензокаїн — цей чудовий препарат неабияк знижує чутливість голівки чоловічого члена, у такий спосіб збільшує тривалість статевого акту.

Особливість: продовжують
Текстура: гладка
Форма: звичайна
Розмір (довжина, ширина, товщина): 180 мм, 53 мм, 0,06 мм
Термін придатності: більш ніж рік
Штук у пачці: 3 шт.
Штука в упаковці: 3 шт.
Характеристики
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | продовжують |
| Клас | високий |
| Бренд | Contex |
| Текстура | гладка |
| Товщина | звичайні |
| Смазка | продовжує |
| Форма | класична |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Reckitt Benkiser Healthcare(UK) ltd |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 3 |
| Шт в упаковці | 3 |
| Розмір, мм | (180 мм, 52 мм, 0.07 мм) |
| Довжина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 52 |
| Товщина, мм | 0.07 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Великобританія |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reckitt Benckiser Healthcare International |
| Страна производитель | Великобритания |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Пол | Мужской |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Толщина | 0.07 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презервативи для тривалого задоволення CONTEX | Long Love (з анестетиком), 3 шт. |
- Цена: 134 ₴/упаковка



