Супер-ціна за 144 шт
-1%

Ультратонкі презервативи EXS Air Thin, 144 шт Великобританія
2 780 ₴
2 752,20 ₴
- В наявності
- Код: 81240005122
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонкі презервативи EXS Air Thin, 144 шт Великобританія
Ультратонкі презервативи класичної циліндричної форми, які забезпечують повноцінний і захищений секс з яскравими реалістичними відчуттями.
Характеризуються відмінним приляганням та адаптацією до анатомічної форми за рахунок використання латексу преміум-класу, який не містить шкідливих речовин.
Оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
В упаковці 144 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 193 мм |
| Кількість в упаковці | 144 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.045 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ультра тонкі презервативи EXS Air Thin, | Великобританія - 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 752,20 ₴




