
Презервативи з графену надтонкі та міцні ONE Flex 10 шт
953 ₴
- Готово до відправки
- Код: ONE Flex 001168

Новинка від американського бренда One — презервативи Flex. Вони виконані в інноваційній технології, і тепер складаються з нового матеріалу графену — і це точно презервативи нового покоління!
Графен — славиться своєю міцністю завдяки структурі й еластичності. Також у складі презервативів є латекс, тож якщо ви маєте схильність до алергічних проявів на латекс, вам краще утриматися від їх використання!
Графен — це один шар сечови вуглецю, завтовшки всього один атом і структурований у формі стільникового візерунка. 2004 року фізики Андре Гейм і Костянтин Новоселів відкрили графен у Манчестерському університеті.

Графен у 200 разів міцніший за сталь, у мільйон разів тонше за людську волосину та є найпрямішим твердим тілом з будь-коли виявлених. У молекулярному поєднанні з латексом графен вносить свої неймовірні властивості в ONE® Flex™.
ONE® Flex™ неймовірно тонкий, міцний, гнучкий і сенсаційний. Він сприяє задоволенню, забезпечуючи на 85% кращу тепловидатність тіла, ніж стандартні латексні презервативи, що забезпечує природне відчуття шкіри на шкірі. У клінічному дослідженні віддавалося перевагу ONE® FlexTM 2 до 1 перед стандартними латексними презервативами.
Що робить ONE® Flex™ по-справжньому винятковим, це його здатність збільшувати передавання тепла тіла. Латекс сам собою діє як ізолятор, часто зменшуючи теплообмін тіла. Графен є провідним матеріалом планети. Коли латекс з'єднується з графеном на основі вуглецю на молекулярному рівні, результатом є чимале збільшення тепловіддання тіла, що дає змогу домогтися нових висот. Коли ви відчуваєте тепло свого партнера (партнерів), ви відчуваєте більш тісний зв'язок шкіра зі шкірою, що посилює задоволення, близькість і всі почуття.
Чим відрізняється ONE® FlexTM від інших ультратонких презервативів?
Сам по собі латекс може розтягнутися тільки до такої межі. У поєднанні з графеном латекс може розтягуватися далі, не відчуваючи себе щільнішим. Щоб відповідати вимогам тестування, тонкі латексні презервативи зазвичай здаються щільнішими, оскільки в них менше латексу, який потрібно розтягувати. Завдяки можливостям графену та його молекулярному поєднанню з нашою тонкою латексною формулою, ONE® FlexTM дуже тонкими, не втрачаючи гнучкості, чутливості та комфорту.
Презервативи ONE® FlexTM мають натуральний вугільний відтінок завдяки графену на основі вуглецю. Продукт дозволений FDA для продажу для профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом (раніше відомих як захворювання, що передаються статевим шляхом) і незапланованої вагітності, а технологічний прогрес захищений патентом. Крім того, усі презервативи ONE® підходять для веганів, які не містять ГМО, виготовлених із латексу натурального каучуку та не містять шкідливих хімічних речовин. Паковання виготовлене зі 100% переробленого паперу.

Розміри:
- довжина 193 мм
- ширина 53 мм
— товщина 0.03 мм
У наборі 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE |
| Країна виробник | США |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Колір | Сірий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.03 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Ультратонкі |
| Призначення | Універсальний |
| Розмір | M (51-54 мм) |
| Презервативи з графену ONE Flex | ультратонкі 10 шт./паковання Оригінал |
- Ціна: 953 ₴







