
Презервативи з ребристками Muaisi 002 Premium Red більше змащення 12 шт./пач.
448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82174

Muaisi Red 002 — вершина елегантності та безпеки у світі ультратонких ребристих презервативів. Виготовлені з міцного латексу, товщина якого становить усього 0.02 мікрона, вони забезпечують максимально природні відчуття.
Ребристий рельєф і підвищена кількість мастила роблять інтимні моменти максимально приємними. Кожен презерватив свердляється в персональному контейнері, він щедро змащується ультраковзкою змазкою, яка гарантує максимальний комфорт і захист.
Анатомічна форма дає змогу швидко та просто надіти презерватив, а красива подарункова баночка надає цьому набору елегантний завершальний штрих. З Muaisi Red 002 кожен інтимний момент стає вираженням стилю і впевненості.
Характеристики:
Довжина — 160 mm;
Діаметр — 52 мм;
Товщина: 0,02 мм;
Матеріал - 100% натуральний латекс;
Рельєф-гладкий;
В пачці 12 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Текстура | Ребристі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.02 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи з ребристками | Muaisi 002 Premium Red більше мастила 12 шт./пач. |
- Ціна: 448 ₴


