НАБІР 4 шт

Презервативи EGZO з вусиками та точками Набір з 4 шт
371 ₴/набір
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EGZO, микс 4 шт
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи EGZO з вусиками та точками Набір з 4 шт

До набору входять:
Презерватив EGZO Ugly Coyote — 1 шт.,
Презерватив EGZO Jolly Roger — 1 шт.
Презерватив EGZO Bee's Knees — 1 шт.
Презерватив EGZO Cookie Friend — 1 шт.
Презервативи з еластичними вусиками та кульками, оброблений силіконовим мастилом. Європейський розмір.
В пачці 1 презерватив.
Виробник — “RDE Group” LLP, Edinburg, United Kingdom.
Характеристики
| Назва | Презервативи EGZO |
|---|---|
| Артикул | EGZO, мікс 4 шт. |
| Колір | Тілесний |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,2 см |
| Товщина | 0,06 мм |
| Структура | Кульки, вусики |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | EGZO |
| Країна виробник | Великобританія |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egzo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Матеріал | Латекс |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Набір Презерватив з вусами | , стимулювальна насадка EGZO, 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴/набір

