
Презерватив з вусиками та точками Luxe Exclusive Спокусник, 1 шт.
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: LUXE-ISKUSITELY
Презерватив із вусиками та точками Luxe Exclusive Спокусник, 1 шт
Відкрийте новий рівень насолоди разом із презервативом Luxe Exclusive Спокусник! Цей тонкий презерватив із натурального латексу, прикрашений вусиками та шипами, створений для інтенсивної стимуляції піхви. Якісний гіпоалергенний матеріал забезпечує безпеку та комфорт.
Кожен презерватив виготовлено на сучасному обладнанні, що підтверджується міжнародними стандартами якості ISO, WHO та CE. Це ідеальний вибір для чоловіків, які прагнуть експериментів і бажають подарувати своїй партнерці незабутні враження, пробуджуючи в ній бажання бути тільки з вами.
Унікальна текстура з вусиками та кульками забезпечить максимальне збудження та допоможе подарувати справжнє задоволення.
В упаковці міститься 1 презерватив, розроблений із турботою про ваш комфорт і безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Презерватив з вусиками | Luxe Exclusive Спокусник, 1 шт. |
- Ціна: 98 ₴
