Новинка

Презерватив із кульками з вусиками Luxe Exclusive Струни пристрасті, 1 шт.
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: LUXE-STRUNI
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив з кульками та вусиками Luxe Exclusive «Струни пристрасті», 1 шт
Відкрийте нові горизонти задоволення разом із презервативом INTIM LUX «Струни пристрасті»! Цей тонкий латексний презерватив створений для тих, хто прагне експериментів та хоче подарувати своїй партнерці незабутні відчуття.
Особливості:
- Виготовлений із натурального гіпоалергенного латексу преміальної якості.
- Унікальний дизайн із кульками та вусиками для інтенсивної стимуляції вагіни.
- Висока міцність і тонкість, що відповідають міжнародним стандартам ISO, WHO та CE.
- Використання сучасного обладнання гарантує надійність та безпеку.
Для кого: Ідеально підходить для чоловіків, які люблять експериментувати та прагнуть зробити кожну ніч незабутньою. Вусики та кульки додадуть яскравих емоцій, які вона захоче переживати знову й знову.
Кожен презерватив упакований індивідуально, забезпечуючи гігієну та зручність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Матеріал | Латекс |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Презерватив з вусиками | Luxe Exclusive Струни пристрасті, 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴
