ТОП ПРОДАЖУ

Анальний гель-змазка з ароматом банана EGZO "HEY" 50 ml
Анальний лубрикант з ароматом банана EGZO HEY — ідеальний любрикант для анального сексу.
Забезпечить ідеальне ковзання, ефективно зволожує й забезпечить максимально чуттєвий і комфортний секс.
Не залишає жирних і липких слідів.
Сумісний із секс-іграшками з будь-яких матеріалів, навіть таких делікатних, як силікон або латекс.
Мастило довго тримається на шкірі, тому витрачається дуже економно.
Легко змивається водою.
Характеристики
| Название | EGZO "HEY" Анальный лубрикант БАНАН, 50 ml |
|---|---|
| Пол | Для двоих |
| Основа | Водная основа |
| Обьем | 50 ml |
| Аромат | Банан |
| Назначение | Для анального секса |
| Эффект | Расслабляющий |
| Бренд | EGZO |
| Страна производитель | Великобритания |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egzo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Банан |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості, Розслаблення м'язів, Зволоження |
| Призначення | Для анального сексу |
| Об`єм | 50 мл |
| Основа | Водна |
| EGZO "HEY" Анальний лубрикант | БАНАН, 50 ml |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴




