Вібратор чорний Boss Series - Real Skin Black 22 см
Вібратор BOSS Real Skin – його зовнішній вигляд та ультрареалістичний матеріал ідеально імітують справжній пеніс.
Надсильна вібрація із регульованою швидкістю для інтенсивного задоволення. Ідеально підходить як для одиночної гри, так і для прелюдії.
Використовуваний матеріал дійсно є революцією в реальності, особлива суміш ідеально імітує справжню шкіру.
Загальна довжина: 22 см
Зовнішній діаметр: 4 см
Матеріал: кібер-шкіра (TPE)
Джерело живлення: 2 x AA
Регульована швидкість вібрації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Живлення | Батарейки |
| Тип управління | Вбудоване |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 22 см |
| Діаметр | 4 см |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вібратор чорний | Boss Series - Real Skin Black 22 см |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Стать | Жіночий |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 220.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴








