
Одночасна стимуляція точки G і клітора PRETTY LOVE — fancy clamshell
1 029 ₴
- В наявності
- Код: BI-014368
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одночасна стимуляція точки G і клітора PRETTY LOVE - fancy clamshell
Ідеально вигнута форма цієї розкішної секс-іграшки, створена для того, щоб приносити глибоке внутрішнє задоволення, ідеально підходить для чутливого масажу точки G.
Завдяки цьому стимулятора клітора з вагінальним корком сексуальної прелюдія почнеться задовго до того, як ви підете з коханою до спальні.
Чудова секс іграшка для жінок, які бажають відчути нові емоції та яскраві оргазми.
Стимулятор виготовлений зі 100% оксамитового силікону.
10 режимів вібрації.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Рожевий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 7 см |
| Діаметр | 2,8 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | 1 батарейка ААА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 70 см |
| Діаметр | 28 см |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одночасна стимуляція точки G і клітора | PRETTY LOVE - fancy clamshell |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴









