+ ПОДАРУНОК!!!Подарунок

Вібростимулятор клітору з керуванням зі смартфона PRETTY LOVE — FANCY CLAMSHELL APP
1 566 ₴
- В наявності
- Код: S-BI-014369HP
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 31 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вібростимулятор клітору з керуванням зі смартфона PRETTY LOVE — FANCY CLAMSHELL APP»
Вібростимулятор клітору з керуванням зі смартфона PRETTY LOVE — FANCY CLAMSHELL APP
Милий і приємний на дотик вібратор Pretty Love Fancy clamshell APP BI-014369HP можна використовувати залежно від Ваших фантазій.
Його незвичайна форма та 10 режимів вібрації не залишать байдужою жодну жінку.
Керується зі смартфона і також є кнопки керування безпосередньо на самому вібраторі.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Рожевий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 7 см |
| Діаметр | 2,6 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Поворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Да |
| Живлення | 1 батарейка ААА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 26 см |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Рожевий |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібростимулятор клітору з керуванням зі смартфона | PRETTY LOVE - FANCY CLAMSHELL APP |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | AAA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴










