Топ

Презервативи XL Pasante - King Szie 1 шт Великобританія
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500663-1
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи XL Pasante - King Szie 1 шт Великобританія
Pasante King Size XL — це якісні презервативи зі змащуванням, призначені для тих, кому потрібне «більше місця» і мають класичну форму з резервуаром для зручності використання.
Ці презервативи забезпечують високий рівень захисту, а завдяки розміру XL забезпечують більший комфорт під час інтимних відносин.
Вони виготовлені з натурального латексу, мають номінальну ширину 60 мм.
У разі правильного використання захищають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: Латекс
Довжина: 205 мм.
Ширина 60 мм.
Свойства:
Не містить бензокаїну.
Без запаху.
Не містить лідокаїну.
Ціна вказана за 1 презерватив.
Характеристики
| Назва | Презервативи збільшеного розміру Pasante — King Szie XL, No1 |
|---|---|
| Артикул | 500663-1 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 20,5 см |
| Ширина | 6 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Pasante |
| Країна виробник | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 0.07 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи XL Pasante — | King Szie 1 шт Великобританія |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴



