
Презервативи з вусиками та точками EGZO (мікс з 6 різних пачок по 1 шт), Великобританія
546 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EGZO, микс 6 шт
Презервативи з вусиками та точками EGZO (мікс з 6 різних пачок по 1 шт), Великобританія

До набору входить 6 різних пачок по 1 шт.
Презерватив з вусиками та шипами EGZO Ugly Coyote (новий дизайн)
Презерватив з вусиками та шипами EGZO Jolly Roger (новий дизайн)
Презерватив з вусиками та шипами EGZO Lucky Dude (новий дизайн)
Презерватив з вусиками та шипами EGZO Uncle Bob (новий дизайн)
Презерватив з вусиками EGZO Cocky Friend (новий дизайн)
Презерватив з вусиками EGZO Dulce Bombero (новий дизайн)
Якщо якого то типу немає в наявності, замінюємо на аналогічний товар, який є в наявності з цієї серії.
Еластичний презерватив, який поєднує в собі високу якість і безпеку.
Презерватив з еластичними вусиками та кульками, оброблений силіконовим мастилом для збільшення відчуттів обох партнерів
Виготовлений із натурального латексу та оброблений силіконовим мастилом для кращого ковзання та комфорту.
Кількість у пачці — 1 шт.
Виробник — “RDE Group” LLP, Edinburg, United Kingdom.
Характеристики
| Назва | Презервативи EGZO |
|---|---|
| Артикул | EGZO, мікс 6 шт. |
| Колір | Тілесний |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,2 см |
| Товщина | 0,06 мм |
| Структура | Кульки, вусики |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | EGZO |
| Країна виробник | Великобританія |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egzo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Набір презервативів з вусиками EGZO | (мікс 6 різних пачок по 1 шт.), Великобританія |
- Ціна: 546 ₴/набір








