Кліторальний вібростимулятор БАБОЧКА ULTRA PASSIONATE
Кліторальний стимулятор-метелик на гумках із вагінальним відростком.
Метелик має загнутий "хвостик", який стимулює переднє ануса.
10 режимів вібрації.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Рожевий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 7 см |
| Діаметр | 2,8 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | 1 батарейка АА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 70 см |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліторальний вібростимулятор | БАБОЧКА ULTRA PASSIONATE |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴










