+ ПОДАРУНОК!!!Подарунок

Кліторальний вібростимулятор Pretty Love — John розкриє всі еротичні фантазії
1 421 ₴
- В наявності
- Код: S-BI-014676
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 31 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кліторальний вібростимулятор Pretty Love — John розкриє всі еротичні фантазії»
Кліторальний вібростимулятор Pretty Love — John розкриє всі еротичні фантазії
Компактний вібратор для стимуляції клітора.
Збільшена головка вібростимулятора та рефлена поверхня допоможе відчути задоволення від процесу на максимальному рівні.
Обладнаний 12 фантастичними рівнями вібрації для реалізації всіх Ваших фантазій. Шалева секс-іграшка подарує абсолютно незнайомі відчуття й відкриє нові грані пристрасті.
Можна використовувати як для ігор соло, так і в дуеті з партнером (для кліторальної стимуляції).
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 14,6 см |
| Діаметр | 2,7 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | 1 батарейка АА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 146 см |
| Діаметр | 27 см |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліторальний вібростимулятор | Pretty Love — John розкриє всі еротичні фантазії |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴











