Ультратонкі, 48 шт
-1%

Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи EXS Nano Thin, 48 шт./уп, Великобританія
1 132 ₴
1 120,68 ₴
- В наявності
- Код: 81240008093
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи EXS Nano Thin, 48 шт./уп, Великобританія
Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи для більш надійної посадки та комфорту.
Абсолютно без запаху, завдяки чому ідеально підходять не лише для вагінального та анального статевого акту, а і для оральних пестощів.
Мають класичну циліндричну форму, оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
У пакованні 48 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 48 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.045 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120,68 ₴




