
Презервативи (ультратонкі) з гіалуроновою кислотою Muaisi 001 White 10 шт./уп
296 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810341
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презервативи (ультратонкі) з гіалуроновою кислотою Muaisi 001 White 10 шт./уп
Ультратонкі презервативи з гіалуроновою кислотою, які подарують неземне задоволення!
Найголовніша перевага цих презервативів — це їх товщина 0,01 мм, яку партнери оцінять гідно.
Ці презервативи не тільки дуже тонкі, але й міцні.
Довжина: 160 мм.
Ці презервативи були випробувані електронно, щоб гарантувати надійний захист від незапланованої вагітності, а також ефективне запобігання інфікуванню та іншим захворюванням, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: латекс
Довжина 160 мм
Ширина 52 мм
Товщина 0,01 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.01 мм |
| Презервативи з гіалуроновою кислотою | Muaisi 001 White Ультратонкі 10 шт./пач. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

