
Вакуумні стимулятори на соски для чоловіків
Стимулятори для сосків ALL TIME FAVORITES NIPPLE SUCKER SET HIM
Цей набір присосків All Time Favorites створений спеціально для нього і складається з м'яких присосків, що стискаються, прозорих вакуумних трубок і 8 ущільнювальних кілець для надягання на збудження соски.
Стимулятори для сосків забезпечують надвисоке всмоктування для підвищеної чутливості сосків і стимуляції.
Насолоджуйтеся збудженням від того, як ваші соски набухають, відчувайте, як вони стають жорсткішими.
Довжина 6.7 см, діаметр — 0,8 см.
Характеристики
| Колекція | All Time Favorites |
|---|---|
| РРЦ (грн) | 850 |
| Діаметр | 0,8 см |
| Країна походження | Китай |
| Довжина: | 6.7 см |
| Матеріал | ТПР |
| Колір | Чорний/Прозорий |
| Штрихкод | 8719632679417 |
| Бренд | Dream toys |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 67 см |
| Діаметр | 8 см |
| Виробник | Dream Toys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумні стимулятори | на соски для чоловіків |
| Тип інтимної іграшки | Вакуумна помпа |
| Стать | Чоловічий |
| Функція вібрації | Немає |
| Режим роботи | смоктування |
| Колір | Прозорий |
| Водостійкість | Да |
| Основні | |
| Матеріал | Стекло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴




